TECHBOX jar 2019

Po pár mesiacoch sa dnes opäť dostáva do predaja niečo, na čo sme veľmi hrdí. Je to najnovšie vydanie časopisu TECHBOX, tentoraz s označením jar 2019. Nové vydanie má opäť až 180 strán najpútavejšieho obsahu, aký sme za posledné mesiace vytvorili. Navyše sa nám podarilo rozprávať s ďalším mega úspešným Slovákom, Pavlom Lančaričom z Orangeu.

V novom vydaní na vás ale nečaká len to. Logicky, 180 strán dáva obrovský priestor vám priniesť niečo unikátne, čo si s chuťou zoberiete do rúk a budete čítať. Časopis TECHBOX je ako kniha. Má nielen toľko strán, ale aj matný papier bez odlesku a zabudnúť nesmieme ani na hmotnosť.

Z obsahovej stránky určite nevynechajte súhrny toho najlepšieho z výstav Mobile World Congress v Barcelone, ale i z Consumer Electronic Show 2019 v Las Vegas. Ak ste náhodou tieto dve konferencie z úvodu roka nesledovali, aby ste boli v obraze si stačí prečítať dvojicu reportáží.

Neprehliadnite ani 11-stranový rozhovor s dnes už legendou slovenského mobilného biznisu, Pavlom Lančaričom, ktorý mu šéfoval ešte kým sa nazýval Globtel. Ako sa k tomu dostal? Čím všetkým si musel preskákať? Aké zaujímavosti vďaka tomu zažil? Všetko nájdete v rozhovore čísla. Zaujímavý je však i rozhovor so zberateľom nových Nokií. Aké sú to? Otvorte si nové vydanie, zistíte.

Milujete filmy, seriály či hudbu? Vybrali sme pre vás 10 najlepších aplikácií na ich pohodlný streaming. S filmami súvisí aj naša pravidelná sekcia – Filmy. V nej nájdete zas tipy na tie najzaujímavejšie kúsky v našich kinách.

Ak vás zaujíma história, mrknite aspoň jedným očkom na históriu spoločnosti iRobot. Viete inak, z čoho vznikli zaužívané technologické názvy ako Bleutooth, Spam, Stream, Wi-Fi a podobne? Nie, nevadí. Povieme vám to. Povieme vám i to, ako je to aktuálne so sieťami piatej generácie, 5G, aj na našom malom Slovensku.

V prípade, že sa rozhodujete čo kúpiť, neprehliadnite recenzie na smartfóny ako Samsung Galaxy S10+, Sony Xperia 10 či Motorola Moto G7 Plus. Vyskúšali sme však aj najnovší iRobot Roomba i7+, Orange TV Stick, kamerku Profio Tracking Cam X1, notebooky Lenovo Yoga S730 či ASUS ZenBook 14, fotoaparát Canon EOS R, slúchadlá Denon AH-GC30, satelitný prijímač VU+ DUO 4K či navigáciu Garmin DriveSmart 55.

Samostatná kapitola patrí automobilom a ich technológiám. Okrem toho, že sme absolvovali testovacie jazdy na najnovšom Audi e-tron v Abú Dhabí, vyskúšali sme i Volvo V60, Hondu CR-V, Land Rober Discovery či Seat Ateca FR.

To však nie je zďaleka všetko, čo v novom TECHBOX jar 2019 nájdete. Zbehnite do najbližšieho stánku, obchodu, pobočky MOBILONLINE či Martinusu a prelistujte si ho. Určite skončí v pomyselnom nákupnom košíku a doma si ho celý prečítate.

Kde ho kúpite?

Nový TECHBOX jar 2019 nájdete v každom dobrom stánku či predajni s tlačovinami, no stále rozširujeme možnosti, aby ste sa k nemu mohli dostať ešte jednoduchšie. Využiť môžete napríklad sieť predajní MOBILONLINE.SK. Časopis si v desiatkach predajní po celom Slovensku môžete nielen pozrieť a kúpiť, ale môžete využiť aj objednávku cez e-shop. Najnovšie ale TECHBOX kúpite už aj v on-line kníhkupectve Martinus.sk!