TECHBOX jar 2018

Dnešok sa zapíše do histórie redakcie TECHBOXu ako deň, kedy sa u nás všetko zmenilo. Do redakcie i predaja sa totiž dostáva unikátne vydanie časopisu TECHBOX jar 2018, ktoré kým nechytíte do rúk, nepochopíte o čom je. Je totiž o pocitoch.

„Výnimočný časopis, pre výnimočných ľudí!“

Roman Calík, šéfredaktor časopisu TECHBOX

Tých pocitov sa pri listovaní hrnie na povrch množstvo. Prvé čo vás dostane, je určite hmotnosť nového vydania. „Je to kniha!“, poviete si. Nie ste pritom ďaleko od pravdy. TECHBOX jar 2018 má až 180 strán na luxusnom ofsetovom papieri. Hrúbka chrbta tak dosahuje až 1,2 cm.

Druhým pocitom je príjemný dotyk. Matná obálka so špeciálnou lamináciou pôsobí ako povrch koženého volantu v novom automobile. Je hladký, ale pritom sa príjemne drží a nešmýka sa. Navyše sa na ňu výborne pozerá z každého uhla. To isté mimochodom platí aj o papieri vo vnútri. Nemá žiadne nežiadúce odlesky.

Tretím pocitom, ktorí zbožňujeme nielen my, je vôňa časopisu. Tá je stále papierová, no aj tak úplne iná, ako akákoľvek vôňa doteraz. Môže za to aj unikátna tlač UV OfsetPrint od našej dvornej tlačiarne. Aj vďaka nej sa kvalita tlače ešte zvýšila, čo poteší nielen nás, tvorcov obsahu.

Nakoniec, keď si nový TECHBOX jar 2018 začnete listovať, pocítite úžas. Grafická stránka, o ktorú sa postaral Jakub Otčenáš z agentúry Diorama, vás určite nadchne. Celý časopis sprevádza vzdušnosť, maximálne čistý dizajn a práca s fotografiou.

Práve fotografie majú v časopise obrovský priestor a význam, pretože na displeji smartfónu či počítača ich nikdy neuvidíte tak veľké a tak kvalitné. Napríklad Fotografia čísla odzrkadľujúca top moment posledných mesiacov má rozmer až 46 x 29,5 cm! Uhádnete, čo je na nej? Čo iné, ako štart Falcon Heavy od SpaceX.

Čo v ňom nájdete?

Tým sa dostávame k obsahu, ktorý hoci má viacero prvkov z minulosti, sú tak graficky prepracované, že sú vlastne úplne nové. Pribudli však i mnohé ďalšie typy obsahu. Nebudeme prezrádzať úplne všetko, no určite si pozrite obrovský rozhovor s Richardom Markom zo slovenského ESETu, ktorý už 30 rokov chráni celý svet pred kyberútokmi. Prezradil veci, o ktorých ste doteraz istotne nepočuli.

img class=“aligncenter wp-image-246229 size-full“ src=“https://techbox.dennikn.sk/wp-content/uploads/2018/03/TECHBOX-jar-2018-4.jpg“ alt=““ width=“1328″ height=“747″ />

Nechýba ani viacero tém k aktuálnym udalostiam vo svete technológií, napríklad sme sa bližšie pozreli na tunelársku spoločnosť The Boring Company vizionára Elona Muska, ale aj históriu spoločnosti NVIDIA či svet kryptomien.

V každom čísle na vás bude tiež čakať megasúboj produktov či služieb, aktuálne sme doslova lupou prebádali VoD služby na Slovensku – Amazon Prime Video, HBO Go a Netflix.

Novinkami v TECHBOXe sa stanú témy s tipmi na uľahčovanie či spríjemňovanie života. Takých 10 top aplikácií pre zvýšenie kondičky sa určite pred letom zíde, či? Samozrejmosťou vydania je ale aj množstvo testov aktuálnych produktov z tech sveta, no nechýba ani klasika v podobe retrorecenzie.

Koľko to stojí?

Aj vy ste dostali chuť na nový TECHBOX? Asi sa pýtate, koľko taká sranda stojí. Na prvý pohľad možno veľa, ale po prepočítaní je dokonca ešte lacnejší, ako pôvodný TECHBOX. Cenu 3,99 € je totiž možné vydeliť dvomi, pretože má dvojnásobok strán. Zrazu je cena prijateľnejšia, však?

Navyše nový TECHBOX bude vychádzať každý štvrťrok – jar, leto, jeseň, zima, takže za rok zaplatíte menej, ako v minulosti. Po obsahovej stránke toho pritom ponúkne porovnateľné množstvo.

Úplne nový TECHBOX jar 2018 vs tri posledné vydania pôvodného TECHBOXu

Kde ho kúpite?

Nový TECHBOX jar 2018 nájdete v každom dobrom stánku či predajni s tlačovinami, no už teraz pracujeme na tom, aby ste si ho mohli kúpiť aj cez ďalšie predajné kanály. Prvým, ktorý spustíme čoskoro, bude predaj cez TECHBOX.sk. O ďalších kanáloch vás budeme informovať hneď, ako to bude možné.

Veríme, že nový TECHBOX bude pre vás výnimočným čítaním. Akékoľvek postrehy či nápady si radi prečítame v redakčnom e-maili.