TECHBOX 12/2016 – 01/2017

Vianoce sa nezadržateľne blížia a tak bolo na čase vydať vianočný TECHBOX. Nové vydanie s až 112 stranami prináša to najlepšie, čo sa za posledný mesiac udialo vo svete technológií, zaujímavé reportáže a témy, ale aj množstvo recenzií a testov. Nechýba ani súťaž, tentoraz ide o veľkú čitateľskú anketu NAY TECHBOX roka 2016.

TECHBOX 12/2016

Najhrubšie vydanie tohto roka ponúkne aj to najzaujímavejšie čítanie. Zamerali sme sa v ňom práve na Vianoce, ktoré už klopú na dvere. Ak ešte nemáte darčeky pre vašich blízkych, neprehliadnite 37 tipov na tech darčeky z najrôznejších cenových kategórií.

Možno sa tipmi na darčeky inšpirujete aj z testov. Napríklad dlhodobý test robotického vysávača iRobot Roomba 980 odhalil aj to, koľko elektrickej energie spotreboval za pol roka používania. Na zúbok sme sa pozreli aj najnovším smart hodinkám Samsung Gear S3 Classic či horúcej novinke Sonus faber sf16.

To ale nie je jediné, čo sme za posledný mesiac vyskúšali. Určite si pozrite test soundbarov Bose SoundTouch 300 či Samsung HW-K950. Oba nás dostali. Potešil nás aj najlacnejší 4K UHD Blu-ray prehrávač, aka Microsoft Xbox One S. Hráčov poteší aj Alienware Aurora R5.

Ak patríte medzi nešťastníkov s pokazenými pántami na notebooku, určite si pozrite reportáž z PCexpresu, ktorý dokáže opraviť aj to! Okrem toho sa dozviete, ako rozpoznať kaziteľné pánty ešte pre kúpou a čo robiť, keď sa stane nešťastie.

Okrem toho sme sa boli pozrieť aj na Výstave audio, video a domáce kino 2016 Bratislava. Bolo sa veru na čo pozerať a hlavne počúvať. Pozerať, počúvať a vnímať je možné ale aj filmy v takom 4DX kine. Ako to v ňom všetko funguje? Ukážeme vám to!

Tým ale stále nekončíme. Boli sme sa totiž pozrieť aj v nemeckom Aachene na to, ako si predstavuje budúcnosť americký Ford. A to nielen tú automobilovú, ale celkovú budúcnosť osobnej dopravy. Ako z budúcnosti je však aj Volvo S90, ktoré v určitých situáciách dokáže šoférovať aj samé.

Ako z budúcnosti znie aj 4. priemyselná revolúcia, no tá je už tu. Roboti, roboty, umelá inteligencia, samoučiace sa systémy… Všetko toto nás nielen čaká, ale už prichádza do našich životov.

Nemajte však obavu, že iba týchto pár článkov nájdete na 112 stranách nového TECHBOX 12/2016 – 1/2017. Noviniek, testov a tém je v ňom podstatne viac. Stačí si ho otvoriť a minimálne do Vianoc máte čo čítať.:)

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 12/2016 – TECHBOX 1/2017 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za nezmenenú cenu 1,90 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 1,60 € máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.