TECHBOX 10/2017

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX s označením 10/2017 má viac strán ako doteraz, no cenu sme nezmenili. Za 2,40 € si tak môžete dopriať 100-stranové vydanie obľúbeného technologicko-lifestylového časopisu už teraz. Od dnes je totiž v predaji už takmer na celom Slovensku a o pár dní aj vo vašich schránkach.

TECHBOX 10/2017

Kým v tomto čase listy padajú, u nás pribúdajú. TECHBOX 10/2017 na sto stranách prináša to najzaujímavejšie, čo sme za posledný ani nie mesiac mali v rukách, zažili, videli alebo reálne otestovali.

Pozrieť sa tak môže napríklad na fotoreportáž z ďalekého a nehostinného Islandu, ktorú sme nasnímali výhradne phabletom Samsung Galaxy Note8. Boli sme však aj vo Frankfurte na automobilovom sviatku IAA 2017. Okrem toho sme sa ale pozreli aj na najmodernejšie sklady e-shopu Alza na Slovensku či v Ríme na nové ASUSy série ZenFone 4.

Uplynulý mesiac sme však iba necestovali, ale aj testovali. Na zúbok sme sa pozreli najmenšej a najvýkonnejšej Xperii XZ1 Compact od Sony so špičkovým fotoaparátom a fakt kompaktnými rozmermi. Nielen na Islande sme testovali aj očakávaný Note8 od Samsungu, ale aj Nokiu 6, donedávna najvýkonnejší smartfón znovuzrodenej fínskej značky. Neobišli sme ale ani ostatné aktuálne novinky na trhu.

Popri tom všetkom sme sa porozprávali s O2 či Lenovom o ich aktuálnych úspechoch a cieľoch. Pozreli sme sa aj na nové reproduktory Bowers & Wilkins 700 Series, ESET Internet Security 2018, ale aj robotický vysávač Samsung VR7000M.

Pohľad do budúcnosti nájdete nielen vo veľkej téme o displejoch včera a dnes, ale aj v pohľade na etické pravidlá autonómnych áut. Na autá sme si v tomto čísle vcelku posvietili a tak v TECHBOX 10/2017 nájdete až 6 testov aktuálnych noviniek na trhu. Určite neprehliadnite Renault ZOE Z.E. 40 s novou batériou a lepším dojazdom.

A nezabudnite, aj v tomto vydaní hráte o šikovnú cenu – NAS server Synology DiskaStation DS718+.

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 10/2017 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za novú cenu 2,40 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 2,00 €, máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.