TECHBOX zima 2020

TECHBOX zima 2020 je najšpeciálnejšie číslo, aké kedy z nášho vydavateľstva vyšlo. Je totiž posledné, no nevydávame ho so zármutkom. Naopak, TECHBOX vôbec nekončí. Ako je to možné? Jednoducho, TECHBOX bude pokračovať tam, kde ho čítate najviac. Na webe.

Ako sa hovorí, v najlepšom treba prestať, a tak prestávame aj my. Tretí rok po sebe sme vám ukazovali, ako má vyzerať technologický časopis hodný 21. storočia, v budúcom roku vám zas ukážeme, ako má vyzerať web pre 21. storočie. Zmenám sa tak veľmi tešíme, hoci uzatvárame pre nás srdcovú etapu trvajúcu dlhých 15 rokov. Nie je totiž nič krajšie, ako po týždňoch práce chytiť papierové vydanie magazínu, cítiť jeho povrch a vôňu pri listovaní…

Napriek tomu, že toto vydanie je posledné číslo, ktoré môžete držať v rukách, vôbec sme ho neodflákli. Ako by to bolo, aby to posledné bolo aj najhoršie, keď sme 15 rokov vydávali to najlepšie čo sme vedeli a boli schopní? Však posúďte sami, TECHBOX zima 2020 by už mal byť vo vašich stánkoch.

V novom čísle tak opäť nájdete zaujímavé témy, tvrdé testy, ale aj rozhovory. Ten hlavný patrí samotnému šéfredaktorovi časopisu TECHBOX, Romanovi Calíkovi, ktorý porozprával nie len čo-to z histórie, ale aj všetko okolo konca tlačeného magazínu.

V predvianočnom čase sa určite hodia aj témy ako 35 tipov na vianočné darčeky, ale aj 10 appiek, ktoré vám pomôžu zvládnuť stres nie len z predvianočného nakupovania.

TECHBOX zima 2020 patrí aj testom. Vyskúšali sme aj najočakávanejší smartfón roka, Apple iPhone 12 Pro, ale aj lahôdku ako Motorola razr 5G, Huawei Mate 40 Pro či Xiaomi Mi 10 Pro 5G.

Neostali sme len pri telefónoch. Domov sa vám určite hodí aj kamerka Arlo Pro 3 Floodlight na baterky, ale aj výkonný mesh systém NETGEAR Orbi AX6000, herná platforma Google Stadia či 4K prijímač VU+ DUO 4K SE.

Okrem toho sme ale skúšali aj audio lahôdky. Napríklad taký soundbar JBL Bar 9.1 s Dolby Atmos či štvrtú generáciu legendárnych Sony WH-1000XM4. To ale nie sú jediné testy, ktoré v novom vydaní nájdete. Stačí si ho otvoriť a prelistovať.

Prehliadnuť by ste nemali ale ani test Audi e-tron Sportback, Porsche Cayene GTS Coupé či Peugeot e-208. Pozrieť sme sa ale boli aj na novú ŠKODU ENYAQ. Neprehliadnite ale ani naše pravidelné rubriky ako Filmy a seriály, retrorecenziu či 6 zaujímavých YouTube kanálov.

Kde kúpite posledný TECHBOX zima 2020?

Nový TECHBOX zima 2020 nájdete v každom dobrom stánku či predajni s tlačovinami. V nabjližších dňoch sa objaví aj na webe Martinus.sk a v sieti predajní MOBILONLINE.SK, kde budete môcť využiť aj objednávku cez e-shop. Dokonca u oboch predajcov nájdete ešte aj pár starších vydaní, možno si viete skompletizovať aj náš posledný ročník 2020.

Ďakujeme vám, že ste si kúpili akékoľvek z vydaní nášho časopisu, možno aj toto posledné, že ste to s nami dotiahli až sem. Sľubujeme, že budeme pokračovať tak, aby ste sa k nám radi vracali, nie však občas, ale pravidelne, najlepšie denne. Nekončíme, vidíme sa online.

Roman Calík, šéfredaktor magazínu TECHBOX