TECHBOX leto 2018 + TECHBOX APPKY

Len nedávno sme tu mali prvý letný deň a tak je čas na nové vydanie nášho kompletne vynoveného časopisu TECHBOX. Letné vydanie je výmičné nielen svojim novým dizajnom, formátom a papierom, ktorý sme tento rok priniesli, ale aj prílohou TECHBOX Appky.

TECHBOX leto 2018 naďalej ponúkne to najlepšie čo medzi technologickými printami na Slovensku môžete kúpiť. Má unikátny formát, luxusný ofsetový papier, ktorý sa neleskne a opäť až 180 strán. Je to tak stále „kniha“ s hrúbkou až 1,2 cm. Samozrejmosťou je aj matná obálka s lamináciou príjemnou na dotyk a nenapodobiteľná vôňa printu.

Príjemne sa vám bude TECHBOX leto 2018 aj čítať. Nechýba vzdušná grafika od Jakuba Otčenáša z agentúry Diorama, ale ani množstvo veľkých fotografií, ktoré na displeji smartfónu alebo notebooku nikdy neuvidíte.

Úplnou novinkou letného čísla je špeciálna príloha TECHBOX Appky s 50 najzaujímavejšími aplikáciami nielen na leto. Tie sme rozdelili do siedmych sekcií: foto/video, hudba, užitočné, šport + zdravie, cestovanie, financie a relax. Aplikácie pritom patria k tým najlepším nielen pre OS Android, ale aj iOS. Pri každej nájdete QR kód, vďaka ktorému si ju môžete do smartfónu či tabletu stiahnuť za pár sekúnd.

Unikátny nielen zvonu, ale aj zvnútra

A čo nájdete v najnovšom vydaní TECHBOX leto 2018? Tým najzaujímavejším je určite exkluzívny rozhovor s Michalom Štenclom zo Sygicu, ktorý poodhalil detaily o tvorbe navigačnej aplikácie, ale aj celkovom biznise toľko zaujímavostí, že sa nám to ledva zmestilo do časopisu. Rovnako sú však zaujímavé aj ďalšie rozhovory s ľudmi z technologického sveta.

Určite ale neprehliadnite reportáže z najrôznejších kútov sveta, vrátane Černobyľu, ale aj takej výroby luxusných kožených puzdier Red Ant Čičmany. Vynovený časopis TECHBOX je však aj o témach, ktoré hýbu svetom technológií.

Preto sme sa pozreli aj na to, čo je to phishing a ako sa proti nemu brániť, porovnali sme foťáky 5 top-end smartfónov na našom trhu, pozreli sa na snahu Švédska o vybudovaní elektrických ciest či príbehu Bliss wallpaper z Windows XP.

Samozrejmosťou sú však recenzie a testy najnovších technologických hračiek. Medzi nimi nechýba ani špičková telka Samsung QLED Q9FN, Mercedes-Benz S 400 d 4MATIC, Range Rover Velar, Panasonic LUMIX G9, Bose SoundWear Companion a mnoho a mnoho ďalších. Určite si prečítajte aj chuťovku, retrorecenziu Nokie 7110.

Samozrejme, toto nie je ani zďaleka všetko, čo v TECHBOX leto 2018 nájdete. 180 strán obsahuje množstvo kvalitného čítania nielen na dovolenku. Mimochodom, máme pre vás i tipy na dovolenkové a výletné appky, ale aj weby, cez ktoré kúpite perfektné letenky.

Kde ho kúpite?

Nový TECHBOX leto 2018 nájdete v každom dobrom stánku či predajni s tlačovinami, no už teraz pracujeme na tom, aby ste si ho mohli kúpiť aj cez ďalšie predajné kanály. Prvým, ktorý spustíme čoskoro, bude predaj cez TECHBOX.sk. O ďalších kanáloch vás budeme informovať hneď, ako to bude možné.

Veríme, že nový TECHBOX bude pre vás výnimočným čítaním. Akékoľvek postrehy či nápady si radi prečítame či už v diskusii pod článkom, alebo v redakčnom e-maili.