TECHBOX jeseň 2020

TECHBOX jeseň 2020 je od dnešného dňa v predaji, zatiaľ iba v Bratislava, od zajtra už ale aj na celom Slovensku. Nové číslo prináša opäť špičkový obsah, unikátny dizajn a nezabudnuteľný papier, ktorý vonia po poctivej tlači. Obmedzenia kvôli COVIDu sa blížia, je tak načase mať doma niečo na spríjemnenie dlhých večerov.

TECHBOX jeseň 2020 je opäť plný výborného obsahu, na ktorom sme pracovali posledné mesiace, takmer od vydania letného čísla. Počas týchto mesiacov sme stihli otestovať množstvo najnovších produktov, ale aj sa povenovať aktuálnym témam. Samozrejmosťou nového čísla sú aj rozhovory, ktoré sa oplatí si prečítať.

Tým hlavným je rozhovor s Tomášom Balíkom zo Samsungu, ktorý prezradil množstvo detailov a zákulisných informácií o nás, Slovákoch a našom nákupnom správaní čo sa smartfónov týka. Keď už o Samsungu, v najnovšom vydaní TECHBOXu na vás čaká aj recenzia špičkového modelu Note20 Ultra 5G.

Testovanie ale neobišlo ani iné novinky na trhu. Napríklad sme sa pozreli na zúbok očakávanému OnePlus Nord, Xiaomi Mi 10 5G či Motorole one fusion+. Vyskúšali sme ale aj najnovšie notebooky Lenovo ThinkBook Plus s E-Ink displejom či herné delo ASUS ROG Zephyrus Duo 15.

Fanúšikov kvalitného zvuku zaujme určite test novinky od sonus faber, modelová séria Lumina, ale aj bednička Harman Kardon Citation Oasis na nočný stolík. Fanúšikov karaoke zas veríme poteší test JBL PartyBox 310.

A patríte k tým, ktorý si potrpia na moderné technológie aj na ruke, odporúčame si pozrieť recenziu hodiniek Huawei Watch GT 2e. Ak zas uvažujete o kúpe čističky vzduchu, neprehliadnite test Electrolux Pure A9 s ovládaním aj cez mobilnú appku.

Tým stále nekončíme a v TECHBOX jeseň 2020 nájdete množstvo ďalších testov, vrátane automobilov a ich technologickej výbavy. Nechýba napríklad elektrická Honda e či hybridné Mercedes-Benz GLE de, Suzuki Ignis Hybrid, alebo Peugeot 508 SW Hybrid.

Počas septembra sme stihli ale aj výstavu IFA 2020, ktorá bola celkom iná ako tie predošlé. Úplne iná. Reportáž z Berlína si určite nenechajte ujsť.

Neprehliadnite ale ani pohľad do minulosti. Pohľad na to, o čom sme písali pred 15 rokmi. Verte, že na textoch sa zabavíte, no nie pre ich formu, ale obsah.

A keďže sa blížia obmedzenia pred druhou vlnou COVIDu, vybrali sme aj 10 top aplikácií, ktoré vám pomôžu prekonať aj prípadnú karanténu podstatne ľahšie. Pozreli sme sa ale aj na to, ako to Elon Musk myslí s mikročipmi v ľudskom mozgu. Neuralink je totiž už veľmi blízko reálnych čipov.

Mimochodom, viete „Kde sú všetci“? Ak to neviete, prečítajte si o Fermiho paradoxe na konci časopisu. To bude skvelá bodka po prečítaní všetkých tém.

Kde kúpite TECHBOX leto 2020?

Nový TECHBOX jeseň 2020 nájdete v každom dobrom stánku či predajni s tlačovinami, no už teraz pracujeme na tom, aby ste si ho mohli kúpiť aj cez ďalšie predajné kanály. Napríklad ho nájdete aj na webe Martinus.sk. Využiť môžete aj sieť predajní MOBILONLINE.SK, kde bude fyzicky už čosko, ale môžete využiť aj objednávku cez e-shop.