TECHBOX jeseň 2019

Leto prešlo ako voda v Dunaji počas jari a zrazu je už jeseň. Už chystáte darčeky na Vianoce? Nie? Mali by ste, Vianoce sú tu ani sa nenazdáme. Dovtedy si ale rýchlo kúpte najnovší TECHBOX jeseň 2019, ktorý opäť na 180 stranách ponúka to najlepšie čítanie čo posledné tri mesiace priniesli.

V najnovšom vydaní sme vyspovedali na Slovensku a Česku najznámejšieho YouTubera, GoGa. Daniel Štrauch nám porozprával mnoho zaujímavého, ale prezradil aj to, že radšej by už bol aj za kamerou, nie len pred ňou. Ako to myslel? Dočítate sa až v 11-stranovom rozhovore. Tým ale naše čoraz obľúbenejšie rozhovory nekončia. Vyspovedali sme aj Tomáša Meliška z HB Reavis, Nikolu Božinovského z BIS Audio či Mareka Borika z AGAU PETRAM.

Ako vždy, aj tentokrát sme precestovali svet, aby sme vám priniesli aj zaujímavé reportáže. Mali sme možnosť vidieť oficiálne predstavenie nového Ioniq Electric od Hyundai a rovno si na ňom i zajazdiť v Amsterdame. Z Frankfurtu nad Mohanom si môžete prečítať o tých najzaujímavejších elektromobiloch a z Berlína zas novinky z výstavy IFA 2019.

Určite neprehliadnite ani históriu spoločnosti Bosch. Je viac ako zaujímavá. Možno pritom neviete, že Bosch už má 133 rokov!

Z testov si nenechajte ujsť najnovšie smartfóny Samsung Galaxy Note10+ či LG G8s ThinQ, ale ani smart hodinky pre športovcov Garmin fénix 6S či bezdrôtového pomocníka pre prenos obrazu Airtame 2. Fanúšikov mobilných počítačov poteší test ASUS ZenBook Pro Duo s dvojicou displejov či Surface Laptop 2 od Microsoftu.

S počítačmi súvisí aj Wi-Fi. V novom vydaní vám poradíme, ako si ňou pohodlne pokryť celý dom či veľký byt. Pokúsime sa tiež poradiť, ako s internetovou bezpečnosťou detí počas školského roka či vybrať 10 najlepších aplikácií pre študentov. Dobré je tiež vedieť aj to, ako si nastaviť Google účet, aby vás čo najmenej sledoval. Máme pre vás 6 tipov.

Pozreli sme sa tiež na aktuálny hoax, 5G siete a ich vraj negatívny vplyv na ľudí. Detailne sme sa pozreli aj na nový YouTube Music a jeho konkurenciu, ale aj hlasových asistentov v našich životoch.

Počas roka žijeme aj automobilmi a tak ani v novom vydaní nechýbajú aktuálne novinky. V testoch začína čoraz viac prevládať elektromobilita. Testovali sme Audi e-tron, ale aj Jaguar i-PACE.

Boli sme však aj na Stelviu, jednej z najkrajších ciest sveta.

Cestovanie nás zavialo ale aj do Lichtenštajnska, ktoré okrem osláv 300 rokov ponúka množstvo jedinečností. Neprehliadnite reportáž z tohto štátiku, ktorý toho síce mnoho nemá, ale zato ponúka ešte viac z iného. O čom to hovoríme? Čítajte nový TECHBOX jeseň 2019 a dozviete sa.

Kde ho kúpite?

Nový TECHBOX jeseň 2019 nájdete v každom dobrom stánku či predajni s tlačovinami, no už teraz pracujeme na tom, aby ste si ho mohli kúpiť aj cez ďalšie predajné kanály. Napríklad ho nájdete aj v predajniach Martinus, ale aj na webe Martinus.sk. Využiť môžete aj sieť predajní MOBILONLINE.SK. Časopis si v desiatkach predajní po celom Slovensku môžete nielen pozrieť a kúpiť, ale môžete využiť aj objednávku cez e-shop.

A nezabudnite, ak si teraz predplatíte TECHBOX na rok (4 čísla za 16 €), dostanete k nemu špičkové štupľové slúchadlá JBL T160. Za super výhodnú cenu ale môžete mať s TECHBOXom aj ďalšie šikovné produkty JBL.