TECHBOX jar 2020

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX je od dnešného dňa v predaji na celom Slovensku. Čo v novom vydaní nájdete? Opäť množstvo zaujímavého čítania, pútavé rozhovory a testy produktov, ktoré stoja za to. Navyše TECHBOX jar 2020 kúpite aj on-line!

Hoci v súčasnosti nie je situácia nijako vábna, veríme, že nový TECHBOX jar 2020 vám aspoň trošku pomôže. Ako býva zvykom, na titulke je človek zo slovenského technologického sveta, ktorý dokázal dobyť svet. Tentokrát ním je Matej Michalko, zakladateľ spoločnosti Decent. Že vám to nič nehovorí? A čo tak blockchain? To už viac? Tak vedzte, že Matej Michalko je v tomto ako doma.

Ako doma je zas vo svete realít známy arbiter Martin Čapo, ktorý využíva najmodernejšie technológie aj v jeho svete. Možno budete prekvapení, čo všetko nám v rozhovore prezradil nie len na realitný trh.

Aj keď koronavírus zrušil mnohé výstavy, kongresy a podujatia, výrobcovia svoje novinky predstavili samostatne. Stalo sa tak aj namiesto Mobile World Congress v Barcelone, ale aj zo ženevského autosalónu. A hoci nie naživo, o novinkách sa dočítate aj v novom TECHBOXe. Okrem noviniek ale nechýbajú ani recenzie a testy na tie najzaujímavejšie produkty, ktoré sme mali možnosť mať v rukách. Prehliadnuť by ste nemali napríklad test Samsungu Galaxy Z Flip.

To ale nie je jediný zaujímavý test vo vnútri TECHBOXu. Neprehliadnite ani najnovší televízor od TCL, reproduktory IKEA, na ktorých robil aj Sonos či JBL Bar 5.1 Surround, ktorý vám ponúkne zvuk kina v obývačke. Recenzií je ale ešte omnoho viac, stačí si nový TECHBOX otvoriť.

Z iného súdka, ale o to väčšia lahôdka je test najnovšieho a zatiaľ jediného elektromobilu s logom Porsche, Porsche Taycan. Špičkový elektromobil nás dostal. Je to najmodernejšia raketa na 4 kolesách. Pre menej majetných ale môže byť zaujímavé nová Mazda MX-5. Ako sa nám jazdilo s ňou nájdete tiež v novom vydaní TECHBOXu.

Nemajte však obavu, že toto je všetko čo v novom TECHBOX jar 2020 nájdete. Vo vnútri vás ako vždy čaká to najlepšie čítanie, aké sme mohli za posledné mesiace vytvoriť.

Kde ho kúpite?

Nový TECHBOX jar 2020 nájdete v každom dobrom stánku či predajni s tlačovinami, no už teraz pracujeme na tom, aby ste si ho mohli kúpiť aj cez ďalšie predajné kanály. Napríklad ho nájdete aj na webe Martinus.sk. Využiť môžete aj sieť predajní MOBILONLINE.SK. Časopis si v desiatkach predajní po celom Slovensku môžete nielen pozrieť a kúpiť, ale môžete využiť aj objednávku cez e-shop.