TECHBOX 9/2017

Jeseň nám klope na dvere a snáď i čoskoro aj poštár, ktorý vám do rúk doručí najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 9/2017. Ak sa k vám už dostalo, tak vedzte, že práve toto vydanie obsahuje najviac tohtoročných noviniek. Je to nielen vďaka výstave IFA 2017, ale aj vďaka množstvu testov.

TECHBOX 9/2017

TECHBOX 9/2017 vás určite zaujme aj titulkou, na ktorej svieti nielen nová Motorola Moto G5S Plus s duálnym fotoaparátom, ale aj oči sexi modelky. Vo vnútri ale nenájdete len test tejto mobilnej novinky, ale aj kúskov ako Nokia 5, BlackBerry KeyONE či Moto Z2 Play.

Okrem toho sme sa pozreli na zúbok aj foto novinkám ako Olympus TG-5 či Nikon D7500. Zároveň sme ale otestovali aj 5x služby spoločností, ktoré na Slovensku vyrábajú čoraz obľúbenejšie fotoknihy. Ktorá je tá najlepšia? Zistíte vo vnútri. Tiež viac zistíte aj o novinke od Klipsch, záhrandých reproduktoroch Landscape.

So Slovenskom súvisí aj Drone n Base, lietajúca hračka vytvorená na Slovensku. Konečne sme mali možnosť si ju vyskúšať naživo v redakcii. Naživo sme mohli vidieť aj kvantum noviniek na výstave IFA 2017 v Berlíne. Viac sa o novinkách dozviete vo vnútri.

Viac informácií sa v TECHBOX 9/2017 dozviete aj o umelej inteligencii a jej možných problémoch. Nechýbajú ale ani klasické témy a rubriky ako Čísla, Flame, Hry, Filmy apod. O čítanie v novom čísle núdza veru nebude.

Mimochodom, z automobilových noviniek sme sa okrem iného pozreli aj na novú Škoda Kodiaq, či BMW i3 s novou batériou. Absolútnou novinkou v časopise TECHBOX 9/2017 je ale retrorecenzia automobilu, a to konkrétne Škody 1000 MB! Určite ju neprehliadnite.

A nezabudnite, aj v tomto vydaní hráte o šikovnú cenu – smartfón Orange Dive 72.

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 9/2017 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za novú cenu 2,40 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 2,00 €, máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.