TECHBOX 9/2016

Leto sa definitívne skončilo. Chladnejšie rána, premenlivé počasie a množstvo dažďa je jasným znakom, že sa blíži jeseň. S prvými jesennými dňami ale prichádza aj nové vydanie časopisu TECHBOX 9/2016, ktoré opäť prináša to najlepšie, čo priniesli posledné týždne na technologickej scéne. Nechýba ani súťaž o zaujímavý produkt!

TECHBOX 9/2016

Na konci augusta sme odleteli do Berlína, aby sme vám naživo priniesli množstvo záberov a videí najnovších technologických hračiek z výstavy IFA 2016. Veľkú reportáž z tejto výstavy výstav v Európe určite neprehliadnete.

TECHBOX 9/2016

Predtým sme však boli aj na európskom predstavení nového smartfónu Honor 8, ktorý je už v predaji aj na Slovensku. So smartfónmi súvisí aj veľký test čísla 9/2016 – bombový Samsung Galaxy Note7, ktorý má hneď niekoľko noviniek, ktoré stoja za to.

TECHBOX 9/2016

Testovali sme však aj iné novinky. Mnohých už teraz vo vrecku teší nový Huawei P9 Lite, ale aj Lenovo Moto G4 Plus. O tento telefón mimochodom hráte aj v našej veľkej súťaži! Stačia tri správne odpovede na jednoduché otázky a môže byť váš.

V čísle TECHBOX 9/2016 sme aj spovedali hneď niekoľko zaujímavých ľudí. Napríklad sme sa porozprávali s organizátormi Výstavy audio, video a domáce kino o tom, čo sa chystá tento rok v Bratislave. V Bratislave je však aj nová predajňa Lenovo, ktorú sme navštívili pri jej otvorení a rovno sa popýtali na jej výnimočnosť. O výnimočnosť nie je núdza ani u výrobcu špičkových audio produktov – Audio Research.

TECHBOX 9/2016

Z tém určite neprehliadnite Solar Impulse 2, solárnom lietadle, ktoré obletelo Zem, ale ani históriu a súčasnosť japonskej spoločnosti Sony. Do histórie sme zašli aj pri nemeckej spoločnosti Canton, ktorá už roky tvorí špičkové high-end audio produkty.

Ak máte radi automobily, určite si prečítajte aj o 6 alternatívnych pohonoch vozidiel, o ktorých ste určite nepočuli. Nemenej zaujímavým vozidlom je Jaguar F-Pace, ale aj nové BMW M2 Coupé, ktoré vie vyčariť veľmi veľký úsmev na tvári vodiča.

TECHBOX 9/2016

V TECHBOX 7-8/2016 ale nechýbajú ani technologické lahôdky a unikátne gadgety. Prvou je určite prvá Ultra HD Premium telka Panasonic VIERA DX900, prekvapila nás však aj prvá akčná kamera TG-Tracker od Olympusu či robotická kosačka Husqvarna Automower 450X. Čerešničkou sú reproduktory Nautilus od Bowers & Wikins, ktoré predbehli dobu.

TECHBOX 9/2016

To však nie je vôbec všetko, čo vás v novom TECHBOX 9/2016 čaká. Na 88 stranách toho nájdete podstatne viac. Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 9/2016 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za nezmenenú cenu 1,90 €.

Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 1,60 € máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.