TECHBOX 6/2017

Od dnes si na celom Slovensku môžete kúpiť najnovšie vydanie magazínu TECHBOX 6/2017. Prvé letné číslo je plné horúcich noviniek, no nechýbajú ani témy, ktoré vás schladia. Navyše sme nezabudli ani na súťaž, tentoraz hráme o Nokiu 6, prvý smartfón znovuzrodenej legendy.

TECHBOX 6/2017

Nové vydanie opäť prináša to najlepšie, čo sme posledný mesiac zachytili a videli, alebo čo nám prešlo rukami. Prečítať si tak môžete o slovenskej pýche, AeroMobile 4.0, ktoré sme videli naživo priamo v Bratislave.

Pred letom padne vhod ale i poznať to, ako to bude s roamingovými poplatkami počas letnej dovolenky v EÚ. Prezradíme vám tiež ako vymazať svoju internetovú existenciu. To sa oplatí, hlavne ak už chcete mať od všetkého pokoj.

Nám ale pokoj nedajú ani najnovšie hračky. Vyskúšali sme napríklad LG G6, Nokiu 3310, Lenovo Moto G5 Plus či Huawei Watch 2. Na zúbok sme sa ale pozreli aj Canonu EOS 77D, Bose SoundLink Revolve či top-end telkám ako Samsung Q8C QLED a Loewe Bild 7.77 s až 77″ uhlopriečkou.

Popri tom sme ale vyskúšali aj Huawei P9 Lite 2017, Samsung Galaxy A3 2017, JBL Inspire 500, Lenovo ThinkPad X1 Carbon 2017, Epson EH-… vlastne nie, lepšie bude, keď si nový TECHBOX 6/2017 pozriete sami. Stačí nájsť najbližší stánok a kúpiť si ho. Čítať veru budete mať čo.

Ak rozmýšľate, aké to bude v budúcnosti s automobilmi, prezradíme vám rozdiely medzi elektrickým a vodíkovým pohonom. Tie totiž majú v budúcnosti hrať na poli automobilov prím. Vyskúšali sme ale tie súčasné kúsky ako Audi Q5, VW Golf, Kia Rio alebo Renault Megane GradCoupé.

Ak náhodou neviete kam zájsť na výlet, poradíme vám v novej rubrike GPS súradnice na víkend. A keď už budete niekde oddychovať, určite neprehliadnite nový FLAME. Taktiež sa nezabudnite zapojiť do súťaže od Nokiu 6!

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 6/2017 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za novú cenu 2,40 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 2,00 €, máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.