TECHBOX 6/2016

Leto je za dverami, 34°C horúčavy nás čakajú už tento týždeň a tak je dobre, že v stánkoch môžete nájsť najnovšie vydanie magazínu TECHBOX 6/2016. Nové číslo je síce plné horúcich noviniek z technologického sveta, no vďaka špeciálnemu formátu a papieru sa nové číslo výborne hodí aj na ovievanie sa.

TECHBOX 5/2016

Posledný mesiac bolo poriadne horúce aj nám v redakcii. Stihli sme byť na výstave Auto China 2016 v Pekingu, ale aj na návšteve v Gigabyte na Taiwane. Unikátne reportáže z oboch ciest nájdete vo vnútri nového TECHBOX 6/2016. S ďalekým východom súvisí aj téma o čínskych značkách, ktoré valcujú svetové trhy.

TECHBOX 6/2016

Horúco bolo aj všetkým možným novinkám, ktoré sme testovali. Zapotil sa u nás nový smartfón Sony Xperia X, ale aj najnovšie HTC 10 ši ASUS ZenFone Zoom. Pozreli sme sa však na zúbok aj lacnému Coolpadu Torino S či LG X Screen s dvoma displejmi.

K letu patria určite aj zážitky pri vode. Vyskúšali sme preto nový odolný Olympus STYLUS TG-870, ale aj šikovný CSC Panasonic LUMIX GX80, ktorý poriadne prekvapil. Aby sme si mohli fotky pozrieť v plnej kráse, pod lupou sme vyskúšali Ultra HD telky Loewe Reference 85 a Samsung SUHD Série 8.

TECHBOX 6/2016

Keď sme to už nemohli v redakcii vydržať bez klímy, prevetrali sme hlavy v prírode na novom Volkswagene Tiguan a Kii Sportage. Po meste sme ale behali na malom Hyundai i20 s litrovým motorom. S ním sme boli pokecať s Ivetou Putalovou, slovenskou vrcholovou atlétkou.

TECHBOX 6/2016

Bez oddychu to ale nejde, takže sme otestovali appky a hry pre smartfóny, tablety, počítate a herné konzoly v pravidelných rubrikách a vyventilovali hlavy nad obľúbenou rubrikou Flame.

TECHBOX 6/2016

Nebojte sa. Toto je len hŕstka toho, čo vás čaká v novom vydaní TECHBOX 6/2016. Stačí ho otvoriť a začítať sa do noviniek, testov, reportáží a tém. A nechýba ani súťaž o šikovný smartfón Coolpad Torino. Neváhajte, a skúste šťastie, možno bude váš.

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 6/2016 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za nezmenenú cenu 1,90 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 1,60 € máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.