TECHBOX 5/2017

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX s prídavkom 5/2017 je tým najunikátnejším, aké sme kedy vydali. Aj keď vydania bez nežnejšieho pohlavia na titulke sme tu už mali, napríklad aj v minulom čísle, toto číslo je unikát. Na obrázku sa to nemusí zdať, no celá titulka je metalická, vytlačená špeciálnou technológiou UV Metal Print!

TECHBOX 5/2017

Unikátne vydanie TECHBOX 5/2017 je však vo vnútri opäť nabité tými najnovšími produktami, testami a reportážami. Nechýba ani súťaž o zaujímavý produkt, tentoraz hráme o smartfón Lenovo Moto G5.

Počas teplého apríla by sme síce chceli byť von a užívať si jarné slnko, no my sme radšej naplno pripravovali stranu za stranou do nového čísla. Aj vďaka tomu si môžete prečítať reportáže z Lisabonu, Paríža, Varšavy či dokonca Pekingu.

Popri tom tvrdým testom neunikli ani dostupnejšie novinky ako špičkové Samsungy Galaxy S8 a S8+, ktoré vidíte aj na titulke. Keďže sú dva, venovali sme im aj viac priestoru. Okrem toho sme ale potrápili i jednoduchý Sony Xperia L1, štýlový Honor 6X či novinku Lenovo Moto G5 Plus.

Vyskúšali sme na krátko aj nový Panasonic LUMIX GH5, no dlhšie sme testovali jeho konkurenta, Olympus OM-D E-M1 Mark II, na ktorý sme už netrpezlivo čakali od začiatku roka. Pred letom sme otestovali aj služby expresnej tlače v sieti predajní CEWE a FaxCopy. Ktorá je lepšia? Prečítajte si v časopise.

Kým na tlačovky v zahraničí sme lietali, po cestách sme sa pohybovali aj v najnovších testovacích automobiloch. Vyskúšali sme očakávanú novinku Peugeot 3008, ale aj masívny Ford Edge Sport 2017 či Toyotu C-HR.

Povedali by ste, že novodobými kazítkami televízorov sme mi sami?! Ani mi nie, máme však vysvetlenie. Na zúbok sme sa pozreli aj systému Denon HEOS a jeho modelu AVR, ale aj domácemu kinu Philips Fidelio B1. Ak máte radi satelitnú TV, nepreskočte ani test AntikSAT na AB CryptoBoxe.

To ale nie je všetko, čo na 92 stranách časopisu TECHBOX 5/2017 nájdete. Určite neprehliadnite ani súťaž o Lenovo Moto G5.

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 5/2017 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za novú cenu 2,40 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 2,00 €, máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.