TECHBOX 5/2016

Opäť je tu nový TECHBOX. Možno ste si už zvykli, že vychádza každý mesiac a veríme, že sa vám to páči. Aj nové vydanie TECHBOX 5/2016 je plné zaujímavých noviniek, horúcich tém a nekompromisných testov. Opäť s 88 stranami a stále za rovnakú cenu.

TECHBOX 5/2016

Za posledný mesiac sme toho postíhali na mraky. Boli sme niekoľko dní v Číne na prezentácii toho, čo nás čaká na IFA 2016 v Berlíne, ale aj na výstave CE China 2016. Čo sme videli u nás len tak neuvidíte. Pozrite si preto veľkú reportáž.

TECHBOX 5/2016

Z tém určite neprehliadnite 12 top technologických projektov z Kickstarteru. Tým sa podarilo vyzbierať takmer 80 miliónov dolárov! Slušné na 12 projektov, ktoré skrsli v hlavách šikovných ľudí. Ak chcete vedieť, čo sa dialo v apríli v technologickom svete, neprehliadnite novú rubriku Mesiac v technológiách.

TECHBOX 5/2016

Už z titulky musíte tušiť, čomu sme sa v tom čísle venovali najviac. Áno, je to najnovšia vlajková loď, Huawei P9. Tú sme podrobne vyskúšali a prinášame aj pár záberov, ako fotí jej 12 Mpx duálny fotoaparát.

Okrem toho sme sa ale pozreli aj na fungovanie Lenovo Moto X Style, Apple iPhone SE, Lenovo Vibe S1 Lite či lacného Samsung Galaxy J3 Duos.

TECHBOX 5/2016

Z IT sveta nám neunikol najnovší Lenovo ThinkPad X1 Carbon 2016, ale ani tenké HP Envy 13. Srdcia audiofilov potešíme nielen témou o pomerne mladej firme Devialet, ale aj testami Bowers & Wilkins 805 D3, Harman Kardon Onyx Studio 2 či Sonus faber Principia 1.

Pre fanúšikov automobilizmu sme pripravili tému o pripravovanom elektromobile, ktorý láme všetky rekordy, Tesla Model 3. Pozreli sme sa však aj na zúbok Škode Superb Combi a dostupnému SUV, Dacia Duster.

TECHBOX 5/2016

Nebojte sa, toto vôbec nie je všetko, čo na 88 stranách TECHBOX 5/2016 nájdete. Nezabudli sme ani na súťaž. Tentokrát máte možnosť vyhrať šikovný smartfón Lenovo K5 Plus. Stačia 3 správne odpovede a môže byť váš.

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 5/2016 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za nezmenenú cenu 1,90 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 1,60 € máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.