TECHBOX 4/2016

V stánkoch a schránkach už môžete nájsť najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 4/2016. Nové číslo je nabité opäť tým najzaujímavejším, čo priniesol posledný mesiac a opäť ponúka až 88 strán za nezmenenú cenu.

TECHBOX 4/2016

Nové jarné číslo TECHBOX 4/2016 už z titulky ukazuje, na čo sa môžete tešiť. Veľký test patrí horúcej novinke na našom trhu, smartfónu Lenovo Moto X Force. Ten je unikátny hlavne nerozbitným displejom, no viac sa o ňom dočítate vo vnútri.

TECHBOX 4/2016

Ak hľadáte šikovný smartfón, neprehliadnite ani ostatné testy ako napríklad ASUS ZenFone 2 Deluxe SE, Acer Liquid Jade Primo, Coolpad Porto S či Honor 7 Premium. Netestovali sme ale len smartfóny. Pozreli sme sa na špičkový retro foťák Olympus PEN-F, prémiový hybrid HP Spectre X2 či high-endový zosilňovač McIntosh MA8000.

TECHBOX 4/2016

To ale nie je ani zďaleka všetko, čo v TECHBOX 4/2016 nájdete. Tešiť sa môžete aj na testy Ultra HD TV Philips 8601, kamerky Garmin Virb XE, vysávač iRobot Roomba 980, perfektné herné príslušenstvo Logitech, test satelitného internetu tooway a mnoho ďalších testov. Pozreli sme sa tiež na automobily ako Renault Talisman, hybridný Mercedes-Benz GLE 500 e či malý Ford Fiesta.

TECHBOX 4/2016

Nevynechali sme ani témy, ktoré hýbu súčasným svetom. Určite neprehliadnite tému o rýchlovlaku Hyperloop, ktorý sa vraj chystá aj na Slovensko. So Slovenskom a Bratislavou súvisí aj TomTom Traffic Index 2016, ktorý hovorí, že Bratislava na tom nie je tak zle. Zle na tom nie sú ani naše banky, na ktorých mobilné aplikácie sme pozreli vo veľkom prehľade.

Zle sú na tom ale SD karty, ktoré už majú na sebe toľko popisov, že sa v tom človek nevyzná. Ale poradíme vám. Počas posledného mesiaca sme boli aj na konferencii Orange Hello 4 v Paríži, na predstavení Huawei P9 v Londýne, na výstave IT expo 2016 Košice, ale aj v Číne v Tainan Science Park. A tým stále nekončíme. 88 strán TECHBOX 4/2016 toho ponúka ešte oveľa viac.

TECHBOX 4/2016

 

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 4/2016 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za nezmenenú cenu 1,90 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 1,60 € máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.