TECHBOX 3/2017

Konečne je tu jar a s ňou i najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 3/2017. To je plné vitamínov, ale takých technologických. Poznáme vitamíny B1, B12, A, D, E, ale aj P, H či K. V najnovšom TECHBOXe technologických „vitamínov“ nájdete hneď niekoľko. Napríklad P10, A5, M, S60, Q2, SX4 apod. A nechýba ani súťaž o super produkt.

TECHBOX 3/2017

Nový TECHBOX 3/2017 je opäť plný noviniek. Počas posledných týždňov sme stihli navštíviť Barcelonu až dva krát. Raz na konferencii Samsung Forum 2017 a druhýkrát na výstave Mobile World Congress 2017. Z oboch ciest preto nechýbajú podrobné reportáže. Okrem toho sme však boli pozrieť aj v Banskej Bystrici na novú predajňu BIS Audio, ktorá sa z nákupného centra presunula na omnoho dôstojnejšie miesto.

Nechýba ani množstvo tém a pravidelných rubrík. Určite neprehliadnite obľúbenú stránku Čo hovoria čísla, či rubriku Flame, tentoraz o autách. Za prečítanie ale určite stojí aj téma o právach robotov, histórii značky Lenovo, či značky CLASSÉ. Novinkou je rubrika GPS súradnice na víkend.

Testov a recenzií je aj v tomto čísle požehnane. Pozreli sme sa na Huawei P10, Samsung Galaxy A5 (2017), ale aj staručkú Nokiu 3310 v retrorecenzii. V Moskve sme testovali odolný CAT S60, pri behaní smart hodinky TomTom Runner 3, v redakcii zas šikovný systém Shuttle XPC R8.

Neprehliadli sme ani audio novinky a tak si môžete prečítať náš názor na najnovšie Quadral Breeze ONE/TWO, Beyerdynamic DT 1990 PRO či JBL T450. Z multimediálnej oblasti nás potešila NVIDIA SHIELD TV 2017, ale aj súboj Lepší.TV vs Telekom Magio GO TV Box.

Ak chcete vedieť o technológiách v automobiloch čosi viac, ako v bežných automobilových testoch, máme pre vás test Land Rover Dicovery Sport, Suzuki SX4 S-Cross, Audi Q2 či Hyundai IONIQ Hybrid. Samozrejme, to stále nie je všetko, čo na 88 stranách nového TECHBOX 3/2017 nájdete.

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 3/2017 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za novú cenu 2,40 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 2,00 € máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.