TECHBOX 3/2016

Po necelom mesiaci prichádza do stánkov a vašich schránok najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 3/2016. Už z obálky je jasné, čo môžete nájsť vo vnútri. Najnovším vlajkovým lodiam od Samsungu, ktoré idú mimochodom o pár dní do predaja, sme venovali množstvo priestoru. To ale ani zďaleka nie je všetko, čo na 88 stranách nájdete.

TECHBOX 3_2016 ico

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge hrajú v najnovšom vydaní TECHBOX 3/2016 prím. Rozsiahla téma obsahuje históriu vlajkových lodí série Galaxy S, novinky, aké Galaxy S7 prinášajú, mega recenziu oboch noviniek, ale i to, ako fotí nový 12 Mpx fotoaparát.

TECHBOX 3_2016 2

Okrem toho sme ale vyskúšali nový vodeodolný Sony Xperia M5, smartfón s dvoma prednými foťákmi – Lenovo VIBE S1, kovový Honor 5X či najnovší LG K10 LTE. Testovali sme však aj iné chuťovky, ako napríklad smart hodinky Garmin Forerunner 235 a Pebble Time, notebooky ASUS ROG GL552 či Dell XPS 12, ale aj hudobné lahôdky Klipsch R-15PM.

TECHBOX 3_2016 4

Z automobilového sveta sme sa pozreli na zúbok najnovšiemu Volvu XC90 s perfektným interiérom i exteriérom, ale aj na hybridné BMW X5 xDrive 40e či nový Hyundai Tucson. Popri tom sme vyskúšali nové šikovné mobilné aplikácie a viacero drobných, ale praktických vecí v pravidelnej rubrike Ručne stručne. Mimochodom, aj s TECHBOX 3/2016 môžet súťažiť o zaujímavý produkt. Tentokrát hráme o odolný smartfón Cat S30.

TECHBOX 3_2016 1

Počas necelého mesiaca od posledného vydania sme stihli byť aj na výstave Mobile World Congress 2016 v Barcelone. Veľká reportáž z tejto výstavy výstav sveta mobilných zariadení vás čaká vo vnútri nového čísla. Okrem toho sme ale naživo videli, aké novinky prinesie Philips v segmente televízorov a Samsung vo všetkých možných segmentoch čiernej i bielej elektroniky. Aj tieto reportáže nájdete vo vnútri.

TECHBOX 3_2016 3

Veríme, že v novom čísle vás zaujmú aj témy. Mnoho priestoru sme venovali Exoskeletonom, ktoré majú pomôcť nielen hendikepovaným, ale aj armáde. Pozreli sme sa aj na to aký HDMI kábel kúpiť k Ultra HD telke, históriu slávnej audio značky Koss či pravidelné témy ako Flame či Čo hovoria čísla.

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 3/2016 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za nezmenenú cenu 1,90 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 1,60 € máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.