TECHBOX 2/2017

Prvé tohtoročné vydanie časopisu TECHBOX je od dnes v predaji na celom Slovensku. TECHBOX 2/2017 opäť prichádza s množstvom noviniek, testov a unikátnych tém. Nechajte si ho ujsť, čaká na vás aj súťaž o super ceny za tri jednoduché otázky.

TECHBOX 12/2016

Kým po nás zas iní nebudú opakovať, s luxusnými a unikátnymi titulkami pokračujeme aj v tomto roku. Na tej prvej je rovno luxusné domáce kino Bose Lifestyle 650. Jeho prvú slovenskú recenziu nájdete samozrejme vo vnútri.

Okrem neho sme ale vyskúšali aj iné audio kúsky. Napríklad taký Pioneer NC-50DAB, Marantz 10 Series či Bose SoundTouch 20 a 10.

Z testov určite odporúčame pozrieť aj recenziu nového Lenovo Yoga 910 či Apple MacBooku Pro 13, hlavne ak zvažujete kúpu high-end notebooku. Ak sa ale chcete zabávať, odporúčame PlayStation VR od Sony. Pozrite sa, ako tieto VR okuliare dopadli v teste.

V novom TECHBOX 2/2017 nechýbajú ale ani stálice ako Čo je nové?, Gadgety, Mesiac v technológiách, Čo hovoria čísla, Nové hry, seriály a filmy, Testuje aplikácie, Retrorecenzia či neskrotný Flame. V ňom sme grilovali najnovšiu slovenskú aplikáciu Odoprave.info. S dopravou súvisí ale aj Hyundai IONIQ, v tomto prípade plne elektrický model. Chcete vedieť, ako sa správa v praxi? Čítajte.

TECHBOX 2/2017 neobišiel ani aktuálne témy. Pozreli sme sa na to, ako pokročili mobilní operátori na Slovensku s budovaním LTE siete v roku 2016, ale i na to, že Elon Musk chce pokryť svete internetom. Ak vás zaujímajú technológie, neprehliadnite ani našich 10 tech trendov pre tento rok.

Top téma čísla ale patrí vesmíru a jeho exoplanétam. Práve tie by mohli byť Zemou 2.0 o niekoľko desiatok, alebo skôr stoviek rokov.

A nezabudnite, ani v tomto čísle nechýba súťaž o zaujímavý produkt. Tentoraz ide rovno o dva produkty – AwoX SmartLIGHT Ambiance Sphere a Ambience Cube – šikovné RGB LED svetlá aj pre exteriér, ktoré oživia každý priestor. Stačia dve správne odpovede a môžu byť vaše.

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 2/2017 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za novú cenu 2,40 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 2,00 € máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.