TECHBOX 11/2017

Mesiac prešiel ako voda a v stánkoch a vašich schránkach je už ďalšie vydanie vášho obľúbeného magazínu TECHBOX. Predposledné tohtoročné vydanie na svojich 100 stranách ponúka to najlepšie, čo sme za posledný mesiac mohli vidieť či mať v rukách na nekompromisný test. Nechýba ani súťaž, tentoraz o špičkový tablet Lenovo Yoga Book!

TECHBOX 11/2017

Predposledné tohtoročné vydanie magazínu TECHBOX sa nesie v duchu tých najnovších kúskov, ktoré sa objavili na našom trhu. V rukách sme tak mali nielen ASUS ZenFone 4, s ktorým sa na vás usmieva známa blogerka Sweet Lady Lollipop, ale aj Apple iPhone X či Huawei Mate 10 Pro.

Popri tom sme však vyskúšali aj odolný CAT S41, jednoduchú Motorolu Moto C Plus či šikovné príslušenstvo Moto Gamepad pre sériu Moto Z. Bližšie sme sa ale pozreli aj na najnovší hybridný Dell XPS 13 2-in-1, Ultra HD telku Philips PUS7502, obrovský mobilný Bluetooth reproduktor JBL Boombox, ale aj také chuťovky ako Marantz SR8012 alebo Loewe bild 3.55.

Počas testovania nás prekvapili aj pomocníci do domácnosti ako Electrolux PUREi9 či Samsung PowerBot VR7000M. Či pozitívne alebo negatívne, dozviete sa v novom TECHBOX 11/2017.

Každopádne, TECHBOX nie je len o recenziách, ale aj aktuálnych témach. A čo môže byť pre našinca zaujímavejšie, ako zmena paušálu? Pozreli sme sa na zúbok programov s cenou okolo 20 € u troch našich operátorov a zároveň aj na smartfóny, ktoré k nim môžete mať. Prekvapia určite nemalé rozdiely medzi nimi.

A čo poviete, prežijeme klimatickú zmenu? Niektoré spoločnosti si myslia, že áno, dokonca majú na to špeciálne stroje. Len či to bude mať význam. Elon Musk popri tom sníva o využívaní rakiet aj na prepravu ľudí po Zemi… Naopak, Hyperloop sa spojil s Virgin, takže nemusí trvať dlho a extrémne rýchlu prepravu v potrubiach budeme využívať ako dnes vlaky či lietadlá.

Okrem iného v novom vydaní nájdete aj reportáž z Výstavy audio, video a domáce kino Bratislava 2017, ale aj z prvého vyskúšania Hyundai KONA v Barcelone. Porozprávali sme sa aj s Vladimírom Varzalym, šéfom Lenova na Slovensku o 25. výročí ThinkPadu.

To však nie je všetko, čo na 100 stranách TECHBOX 11/2017 nájdete. Odporúčame ho preto nájsť v stánku či na inom predajnom mieste, prelistovať si ho a privoňať, pretože nič nemá takú vôňu, ako čerstvo vytlačený časopis. 🙂

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 11/2017 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za cenu 2,40 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 2,00 €, máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.