TECHBOX 11/2016

Zima sa blíži. Ak ste sa včera večer pozerali na najväčší Mesiac za posledných niekoľko desiatok rokov, určite ste ju cítili aj vy. My sme však nezamrzli a práve posúvame do predaja najnovšie vydanie časopisu TECHBOX pod číslom 11/2016. Novembrové číslo je opäť plné zaujímavého čítania a nechýba ani súťaž.

TECHBOX 11/2016

TECHBOX 11/2016 na 88 stranách obsahuje opäť to najlepšie a najzaujímavejšie, čo sa za posledný mesiac udialo vo svete technológií. Nájdete tu prehľad dôležitých správ z tech sveta, horúce produktové novinky či viacero testov a recenzií.

Neprehliadnite recenziu Lenovo Moto Z, novej vlajkovej lode bývalej Motoroly, ktorá má nielen extrémne tenké telo, ale aj špeciálne Moto Mods. Pozreli sme sa však na zúbok aj smartfónom ako Sony Xperia X Compact či Archox 55 Diamond Selfie.

Prekvapil nás hybridný notebook Lenovo Yoga Book, ale aj tablet Huawei MediaPad M3. Do kolien nás však dostal až bezdrôtový reproduktor Devialet Gold Phantom s výkonom až 4 500 W!

Vyskúšali sme i najnovšie fotoaparáty ako Nikon D3400 či dámsky Olympus PEN E-PL8 s plne výklopným displejom. Ak hľadáte šikovný reproduktor k TV, pozrite si aj test JBL Boost TV. Ak zas chcete dbať o svoje zdravie, neprehliadnite test smart tlakomeru Omron.

Ani v tomto vydaní nechýbajú testy technológií v automobiloch. Pozreli sme sa na najnovšie Mustangy od Fordu, vyskúšali nové Suzuki Vitara a Mitsubishi Outlander, ale aj porovnali BMW X1 a Hyundai Tucson.

Určite neprehliadnite ani zaujímavé témy. Pôjdeme všetci na Mars? Je to reálne? Aké sú najhodnotnejšie značky sveta? Kedy má autonómne auto právo vás zabiť? Aká je história spoločnosti Motorola? Ako sa stal AudioQuest užnávaným výrobcom káblov?

To všetko sa dočítate v najnovšom vydaní časopisu TECHBOX 11/2016. Tým to však nekončí. Máme pre vás aj súťaž o zaujímavé produkty od ESETu a tiež rozhovor o sieťach s operátorom O2. Ani to ale nie je všetko. Stačí si otvoriť nové vydanie a nájdete v ňom oveľa viac.

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 11/2016 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za nezmenenú cenu 1,90 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 1,60 € máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.